Ūdens atkaļķotāji!

Piedāvājumā magnētiskie un elektromagnētiskie atkaļķotāji. Kuru uzvēlēties?

Siltumapgādē

Apkures sistēmu regulāra skalošana ne tikai ietaupīs uz kurināmā rēķina, bet arī paildzinās iekārtu darba mūžu un palielinās dzīves komfortu

Apkures katlu ķīmiskā skalošana

Veicam apkures un karstā ūdens sistēmu un to iekārtu ķīmisko skalošanu/atkaļķošanu.
A izsērējums samazina katla siltumatdevi un kopējo veiktspēju. Izmantojam speciālus ķīmiskos līdzekļus, lai likvidētu aizsērējumus un uzlabotu karstā ūdens kvalitāti. Darba procesā ietilpst nogulšņu mehāniska iztīrīšana virsmu nomazgāšana ar augstspiediena ūdens strūklu ķīmiskā skalošana, izmantojot speciālus Carela® līdzekļus vai skābju šķīdumus, kas efektīvi šķīdina nogulsnes un reizē nebojā virsmu.

Apkures katlu atkaļķošana

Apkures un karstā ūdens sistēmu ķīmiskā skalošana

Apkures/ karstā ūdens sistēmu var skalot pēc apkures sezonas vai apkures sezonas laikā
V eicam dzīvojamo māju, skolu, slimnīcu un citu ēku apkures sistēmu ķīmisko skalošanu siltumatdeves uzlabošanai, kā arī karstā ūdens sistēmu ķīmisko skalošanu aizsērējumu gadījumos un ūdens kvalitātes uzlabošanai.
P roblēma: nogulsnes apkures sistēmu caurulēs un radiatoros – zema siltumatdeve, auksti radiatori, nepietiekama cirkulācija, liels kurināmā patēriņš, nogulsnes karstā ūdens sistēmu caurulēs – aizsērējumi, nepietiekams spiediens, rūsains ūdens, trokšņi sistēmā
R isinājums: apkures un karstā ūdens sistēmu ķīmiskā skalošana, izmantojot speciālus Carela® līdzekļus vai skābju šķīdumus, kas efektīvi šķīdina nogulsnes un reizē nebojā virsmu.

Apkures skalošana

Siltummaiņu ķīmiskā skalošana

Veicam jebkura izmantojuma veida (apkures, karstā ūdens, dzesēšanas, karsēšanas, siltumsūkņu vai gāzes katlu) un jebkuras uzbūves (plākšņveida, cauruļveida) siltummaiņu ķīmisko skalošanu.
D zīvojamo māju, skolu, slimnīcu un citu ēku apkures sistēmu ķīmiskā skalošana siltumatdeves uzlabošanai, kā arī karstā ūdens sistēmu ķīmiskā skalošana aizsērējumu gadījumos un ūdens kvalitātes uzlabošanai.
P roblēma: nogulsnes uz siltummaiņa iekšējām sieniņām! Nogulsnes samazina veiktspēju un iekārtas kalpošanas mūžu, palielina ekspluatācijas izmaksas.
R isinājums: ķīmiskā skalošana, izmantojot speciālus Carela® līdzekļus, kas efektīvi šķīdina nogulsnes un reizē nebojā virsmu

Siltummaiņi pirms un pēc skalošanas

Radiatoru ķīmiskā skalošana

Nogulsnes aizsprostojušas radiatoru?
K atlakmens ne tikai samazina ūdens plūsmu, bet darbojas kā ļoti efektīvu siltuma izolators, samazinot apkures sistēmas efektivitāti, palielinot ekspluatācijas izmaksas un bojājumu risku. Piedāvājam: apkures sistēmas atkaļķošanas iekārtas, ķīmiskos līdzekļus, īpaši piemērotus Jūsu sistēmai un apkures sistēmu skalošanas pakalpojumu. Mums ir pieredze apkures sistēmu skalošanu sākot no viena radiatora vai siltummaiņa līdz rūpnieciskām iekārtām un daudzdzīvokļu mājām