Pakalpojumi

Veicam ūdens apgādes sistēmu tīrīšanu un dezinfekciju dzeramā ūdens monitoringa programmas ietvaros vai individuāli. Piedāvājam apkures sistēmu tīrīšanu un atkaļķošanu, boileru un apkures katlu skalošanu. Veicam rekonstruētu un jaunu dzeramā ūdens sistēmu attīrīšana/dezinfekcija pirms nodošanas ekspluatācijā. Ja nepieciešams, saskaņojam darbu veikšanu Veselības inspekcijā. Nodrošinām ūdens paraugu noņemšanu un analīžu veikšanu, kā arī atzinumu sagatavošanu par ūdens analīžu rezultātiem.


Nogulšņu veidošanās dzeramā ūdens vai apkures sistēmās diemžēl ir neizbēgams process. Nogulsnes rada būtiskas problēmas, piemēram, ūdens kļūst duļķains, rodas aizsērējumi vai arī apkures sistēma nenodrošina pietiekamu siltumu. Veicam ūdens apgādes sistēmu attīrīšanu/skalošanu. Savukārt, pie ūdens mikrobioloģiskā piesārņojuma veicam sistēmas dezinfekciju. Veicam dzeramā ūdens sistēmu attīrīšanu/dezinfekciju arī profilaktiskos nolūkos, ko paredz likumdošana, kā arī jaunu un rekonstruētu sistēmu dezinfekciju pirms ekspluatācijas un ūdens analīzes.

Urbumu skalošana un dezinfekcija

Atkarībā no ūdens kvalitātes, ūdens ieguves aka vai urbums jāskalo reizi 2 -5 gados. Veicam urbumu un aku profilaktisko dezinfekciju, profilaktisko attīrīšanu vai ja nepieciešams akas rehabilitāciju.

Uzzini vairāk
Spiedbāku attīrīšana/dezinfekcija

Spiedbākā (spiedkatlā, hidroforā) ūdens necirkulē. tā ir ideāla vieta, kur var vairoties baktērijas. Saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 235 spiedbākas jādezinficē 1-2 reizes gadā.

Uzzini vairāk
Ūdenstorņu un rezervuāru attīrīšana/dezinfekcija

MK noteikumi Nr.235 “Dzeramā ūdens obligātās nekaitīguma un kvalitātes prasības, monitoringa un kontroles kārtība” 16.p.: „ūdensvada iekārtas (piemēram, rezervuārus, ūdenstorņus, spiedkatlus, nostādinātājus) mazgā, tīra un dezinficē [...] profilaktiski ne retāk kā divas reizes gadā”

Uzzini vairāk
Apgādes tīklu ūdensvadu attīrīšana/dezinfekcija

Augsta ūdens cietība izraisa katlakmens nogulšņu veidošanos, jo īpaši karstā ūdens un apkures sistēmās, kas noved pie aizsērējumiem, traucētas karstā ūdens padeves, zemas siltumatdeves un lielāka kurināmā patēriņa. Problēmas rada arī ūdenī dabiski esošo mikroorganismu savairošanās, kas novērojama kā bioloģisks apaugums jeb gluma masa caurulēs, nepatīkama ūdens smaka un garša.

Uzzini vairāk
Mikrobioloģiskā piesārņojuma novēršana

Veicam mikrobioloģiskā piesārņojuma avota atrašanu, tā likvidēšanu un tai sekojošu apgādes sistēmas dezinfekciju.

Veicam apkures un karstā ūdens sistēmu un to iekārtu ķīmisko skalošanu/atkaļķošanu pie zemas siltumatdeves un veiktspējas, lai likvidētu aizsērējumus vai uzlabotu karstā ūdens kvalitāti.

Apkures katlu ķīmiskā skalošana

Apaugums uz katla siltummaiņa virsmas rada virkni negatīvu iespaidu uz visu apkures sistēmu. Samazinās siltuma caurlaidība un tādēļ samazinās energoefektivitāte, pieaug spiediena kritums, kā rezultātā palielinās elektroenerģijas patēriņš, pieaug korozija iespējamība un līdz ar to bojājumu risks un remonta izmaksas. Lai novērstu šīs problēmas, piedāvājam veikt regulāru katlu skalošanu.

Uzzini vairāk
Apkures un karstā ūdens sistēmu ķīmiskā skalošana

Izmantojot apkures sistēmā ūdeni ar paaugstinātu cietību kaļķakmens uzkrāšanās ir neizbēgama. Nosēdumi sistēmā parasti rodas augtākās temperatūras zonās. Katlakmens ne tikai ierobežo ūdens plūsmu, bet darbojas kā ļoti efektīvu izolāciju, samazinot siltuma pārneses efektivitāti un palielinot ekspluatācijas izmaksas. Biezs nosēdumu slānis var izraisīt lokālu pārkaršanu, kā rezultātā var tikt bojātas apkures ierīces.

Uzzini vairāk
Siltummaiņu ķīmiskā skalošana

Jebkura izmantojuma veida (apkures, karstā ūdens, dzesēšanas vai karsēšanas, siltumsūkņu) un jebkuras uzbūves (plākšņveida, cauruļveida) siltummaiņiem reiz pienāk brīdis, kad tas jāskalo.

Uzzini vairāk
Radiatoru ķīmiskā skalošana

Ir vairāki simptomi, kas norāda, ka pienācis laiks skalot apkures sistēmu - bieži iziet no ierindas cirkulācijas sūknis, skaņas sistēmā, radiatori bieži jāatgaiso un protams, ja radiatori nesilda. Jo agrāk identificēsiet problēmu, jo vieglāk to būs novērst.

Uzzini vairāk

AKTUĀLI

Akcija!

Iegādājies apkures skalošanas iekārtu un saņem dāvanā magnētisko atkaļķotāju!

Magnētiskie atkaļķotāji

Vai Hidroflow ir labāk par Calgon?

Kā droši izskalot siltummaini?

Izvēlieties siltummainim atbilstošu skalošanas līdzekli!

INTERESANTI

Kā darbojas HydroFlow?

Īss darbības apraksts

Kā darbojas siltumsūknis?

No kurienes tas ņem enerģiju?

Kas ir COP?

Kas ir siltumsūkņa lietderības koeficients?

Kā darbojas LG sonic?

Kā cīnīties ar aļģēm?

Kādēļ skalot dziļurbumu?

Vai akas un urbumi ir jāskalo, ja ūdens vēl nāk?