Ūdens atkaļķotāji

Magnētiskie un elektromagnētiskie ūdens atkaļķotāji - dzīvokļiem, privātmājām un rūpnieciskie.

Līdzekļi ūdensapgādei

Dzeramā ūdens apgādes sistēmu attīrīšanai/dezinfekcijai un apkures sistēmu ķīmiskajai skalošanai piedāvājam speciālus Vācijā ražotus līdzekļus Carela®. Dzeramā ūdens attīrīšanai piedāvājam Vācijā ražotus JUDO© ūdens filtrus, ūdens mīkstinātājus un apkures katlu aizsardzības līdzekļus. Ja dzeramais ūdens satur pārāk daudz kaļķa, piedāvājam Anglijā ražotas iekārtas HydroFLOW™, kas novērš katlakmens un kaļķa nogulšņu veidošanos apkures un karstā ūdens sistēmās.

Artēzisko urbumu skalošanai

Carela® Bio Plus forte
C arela® Bio Plus forte - speciāls līdzeklis artēzisko urbumu nopietnai rehabilitācijai - attīrīšanai/dezinfekcijai/skalošanai. Šķīdina dzelzs oksīda/hidroksīda (rūsas), mangāna oksīda, karbonātu, citas neorganiskas un organiskas nogulsnes, arī mikroorganismu apaugumu jeb bioplēvi, kā arī dezinficē. Nogulšņu izšķīdināšanu un dezinfekciju nodrošina sastāvā esošā sālsskābe un ūdeņraža pārskābe vai sērskābe, nātrija hidrogēnsulfāts (ditionīts) un ūdeņraža pārskābe (atkarībā no sastāva, līdzeklim ir 2 formas), kā arī citas virsmaktīvas vielas. Nesatur hloru un citas videi bīstamas vielas. Nekorozīvs. Izturēšanas (reakcijas) laiks vismaz 3 h. Pirms/pēc ķīmiskās attīrīšanas/dezinfekcijas ar Carela® Bio Plus forte jāveic arī skalošana, izmantojot gaisa kompresoru (air-lifta metode).

Artēzisko urbumu un aku dezinfekcijai

Carela® Bio-Des
C arela® Bio-Des -hloru nesaturošs līdzeklis artēzisko urbumu un aku attīrīšanai/dezinfekcijai. Līdzeklis attīra virsmu no dzelzs oksīda/hidroksīda (rūsas), mangāna oksīda, organiskajām un cita veida nogulsnēm, tās izšķīdinot, notīra bioplēvi un reizē dezinficē. Pēc reakcijas laika jāveic izšķīdušo nogulšņu un atlikušā reaģenta atsūknēšana, izmantojot esošo urbuma sūkni, ūdeni pastiprināti notecinot aiz urbuma aptuveni 1 – 3 h. Nesatur hloru un citas videi bīstamas vielas. Nekorozīvs.

Spiedbāku (hidroforu, spiedkatlu) attīrīšanai

Carela® Bio-Des
C arela® Bio-Des - hloru nesaturošs līdzeklis spiedbāku attīrīšanai/dezinfekcijai. Līdzeklis attīra virsmu no dzelzs oksīda/hidroksīda (rūsas), mangāna oksīda, organiskajām un cita veida nogulsnēm, tās izšķīdinot, notīra bioplēvi un reizē dezinficē. Pēc reakcijas laika jāveic izšķīdušo nogulšņu un atlikušā reaģenta izskalošana, ūdeni pastiprināti notecinot aiz spiedbākas. Nesatur hloru un citas videi bīstamas vielas. Nekorozīvs.

Ūdenstorņu un rezervuāru attīrīšanai/dezinfekcijai

Carela® Bio Plus
C arela® Bio Plus - hloru nesaturošs speciāls līdzeklis dzeramā ūdens rezervuāru un ūdenstorņu attīrīšanai/dezinfekcijai. Līdzeklis attīra virsmu no dzelzs oksīda/hidroksīda (rūsas), mangāna oksīda, organiskajām un cita veida nogulsnēm, tās izšķīdinot, notīra bioplēvi un reizē dezinficē. Līdzekli uzsmidzina uz attīrāmo/dezinficējamo virsmu. Reakcijas laiks – aptuveni 15 – 20 minūtes, pēc tam atlikušais līdzeklis un izšķīdušās nogulsnes jānoskalo ar ūdens strūklu. Nesatur hloru un citas videi bīstamas vielas. Nekorozīvs.

Ūdensvadu attīrīšanai/dezinfekcijai

Carela® Bio-Des
C arela® Bio-Des - hloru nesaturošs līdzeklis ūdensvadu attīrīšanai/dezinfekcijai. Līdzeklis attīra virsmu no dzelzs oksīda/hidroksīda (rūsas), mangāna oksīda, organiskajām un cita veida nogulsnēm, tās izšķīdinot, notīra bioplēvi un reizē dezinficē. Pēc reakcijas laika jāveic izšķīdušo nogulšņu un atlikušā reaģenta izskalošana, ūdeni pastiprināti notecinot pa patērētāju krāniem, skalošanas krāniem un hidrantiem, tātad jāveic ūdensvadu skalošana. Nesatur hloru un citas videi bīstamas vielas. Nekorozīvs.