Dziļurbumu rehabilitācija

Ūdens ieguves aku mazgāšana, dezinfekcija, attīrīšana, atdeves atjaunošana.

Līdzekļi siltumapgādei

Ja apkures sistēmas efektivitāte ir samazinājusies, sistēmā dzirdami trokšņi, bet radiatori ir vēsi piedāvājam Vācijā ražotus līdzekļus Carela® un Itālijā ražotus Aquamax© sūkņus apkures sistēmu skalošanai. Šie līdzekļi nesatur videi bīstamas vielas, tiek ražoti jau 40 gadus. Līdzekļi šķīdina nogulsnes, bet reizē nebojā (nekorodē) attīrāmo virsmu.

Siltummaiņu ķīmiskajai skalošanai

Carela® Decalcon A 40
C arela® Decalcon A 40 - līdzeklis siltummaiņu attīrīšanai no katlakmens, kaļķa, dzelzs oksīda/hidroksīda (rūsas), mangāna un citu metālu oksīdu un organisko vielu nogulsnēm, tos ķīmiski skalojot. Aktīvā viela – skudrskābe (organiskā skābe, videi draudzīga, nav speciāli jāneitralizē, jāatšķaida ar ūdeni pirms noskalo notekūdeņos). Līdzeklis nesabojās, nekorodēs čuguna, tērauda, nerūsējošā tērauda, krāsaino metālu, vieglmetālu un sintētisko virsmu. To nedrīkst izmantot hromētu vai galvanizētu un alvotu virsmu attīrīšanai. Parasti skalo 4 - 8 stundas.

Apkures un karstā ūdens sistēmu skalošanai

Carela® MRA CLI
C arela® MRA CLI - līdzeklis apkures un karstā ūdens sistēmu attīrīšanai no katlakmens, kaļķa, dzelzs oksīda/hidroksīda (rūsas), mangāna un citu metālu oksīdu un organisko vielu nogulsnēm, tos ķīmiski skalojot vai uzpildot/izturot/izskalojot. Aktīvā viela – sālsskābe. Līdzeklis nesabojās, nekorodēs čuguna, tērauda, nerūsējošā tērauda, krāsaino metālu, vieglmetālu un sintētisko virsmu. To nedrīkst izmantot hromētu vai galvanizētu un alvotu virsmu attīrīšanai. Parasti skalo 4 - 8 stundas..