Ķīmijas preces

Dzeramā ūdens apgādes sistēmu attīrīšanai/dezinfekcijai, apkures sistēmu ķīmiskajai skalošanai kā arī ikdienas lietošanai piedāvājam speciālus Vācijā ražotus līdzekļus Carela®.


Artēzisko urbumu skalošanai

Līdzekļi paredzēti urbumu rehabilitācijai, nogulšņu izšķīdināšanai, skalošanai, apvalkcaurules sieniņu, filtra slāņa un sieta attīrīšanai, ūdens kvalitātes uzlabošanai - duļķainības un dzelzs koncentrācijas samazināšanai, urbuma ražības palielināšanai.

Uzzini vairāk
Artēzisko urbumu un aku dezinfekcijai

Līdzekļi izmantojami profilaktiski, jauniem urbumiem pirms ekspluatācijas, pēc remontdarbiem vai sūkņa nomaiņas kā arī problēmu risināšanai pie mikrobioloģiskā piesārņojuma.

Uzzini vairāk
Spiedbāku (hidroforu, spiedkatlu) attīrīšanai

Pielietojums: profilaktiskai dezinfekcijai (atbilstoši MK. Noteikumiem Nr.235 ne retāk kā 2 reizes gadā), pirms ekspluatācijas, pēc remontdarbiem, pie mikrobioloģiskā piesārņojuma, ūdens kvalitātes uzlabošanai – duļķainības un dzelzs koncentrācijas samazināšanai.

Uzzini vairāk
Ūdenstorņu un rezervuāru attīrīšanai/dezinfekcijai

Pielietojums: profilaktiskai dezinfekcijai (atbilstoši MK. noteikumiem Nr.235 ne retāk kā 2 reizes gadā), pirms ekspluatācijas, pēc rekonstrukcijas vai remontdarbiem, pie mikrobioloģiskā piesārņojuma, ūdens kvalitātes uzlabošanai – duļķainības un dzelzs koncentrācijas samazināšanai.

Uzzini vairāk
Ūdensvadu attīrīšanai/dezinfekcijai

Pielietojums: profilaktiskai skalošanai- dezinfekcijai, pirms ekspluatācijas, pēc plīsumiem un remontdarbiem, pie mikrobioloģiskā piesārņojuma, ūdens kvalitātes uzlabošanai – duļķainības un dzelzs koncentrācijas samazināšanai.

Uzzini vairāk

Siltummaiņu ķīmiskajai skalošanai

Izmanto plākšņveida un cauruļveida siltummaiņu attīrīšanai/ atkaļķošanai/ ķīmiskajai skalošanai, siltumapmaiņas un caurplūdes uzlabošanai.

Apkures un karstā ūdens sistēmu skalošanai

Izmanto nelielu apkures katlu, boileru, radiatoru, apkures un karstā ūdens sistēmu attīrīšanai/atkaļķošanai/ķīmiskajai skalošanai, siltumatdeves un caurplūdes uzlabošanai.

Mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļi ikdienai

Līdzekļi likvidē piedegušu tauku paliekas dažas sekundēs. Speciāli izstrādāti cepešpannu, cepeškrāsnis, tvaika nosūcēju, grilu tīrīšanai. Nomazgā sienas un grīdas flīzes, neatstājot nekādas paliekas. Ļoti efektīvi un tādējādi ekonomiski līdzekļi. Līdzekļi ir bez aromātiskām piedevām un bioloģiski sadalās. Līdzekļi nebojā tērauda, čuguna, krāsaino metālu un plastmasas virsmas un metāla virsmām rada aizsardzību pret koroziju.


AKTUĀLI

Pašattīroši ūdens filtri

Uzstādīji un aizmirsi! Filtri visu dara paši!

Siltumsūknis gaiss-ūdens

Vai tas ir izdevīgi?

Akcija!

Iegādājies apkures skalošanas iekārtu un saņem dāvanā magnētisko atkaļķotāju!

INTERESANTI

Kā darbojas siltumsūknis?

No kurienes tas ņem enerģiju?

Kā darbojas HydroFlow?

Īss darbības apraksts

Uzmanieties Legionella !!!

Kas ir leģionāru slimība?