Iekārtas

Piedāvājam dažādas preces un līdzekļus ūdens un apkures sistēmu uzturēšanai. Dzeramā ūdens attīrīšanai piedāvājam Vācijā ražotus © JUDO vai Itālijā ražotus Aquamax ūdens filtrus, ūdens mīkstinātājus un apkures katlu aizsardzības līdzekļus. Ja dzeramais ūdens satur pārāk daudz kaļķa, piedāvājam Anglijā ražotas iekārtas HydroFLOW™, kas novērš katlakmens un kaļķa nogulšņu veidošanos apkures un karstā ūdens sistēmās. Ja apkures sistēma, tajā skaitā apkures radiatori, jau ir aizkaļķojušies, piedāvājam Aquamax iekārtas, apkures sistēmu skalošanai. Ja apkures rēķini Jums šķiet pārāk lieli, izmantojiet jaunās tehnoloģijas. Mūsu piedāvātie Energy Save® siltumsūkņi samazinās apkures izmaksas līdz četrām reizēm.


Ūdens filtrēšana

Dzeramais ūdens „noskrien” lielus attālumus , līdz nonāk jūsu virtuvē. Kaut arī ūdens piegādātājs nodrošina jūs ar bioloģiski un higiēniski tīru dzeramo ūdeni, transportēšanas laikā, pa bieži vien, savu laiku nokalpojušām caurulēm, ūdenī nonāk nevēlamas daļiņas. Tās var būt rūsas daļiņas no cauruļu sieniņām, smilts daļiņas no cauruļu mikroplīsumiem, kaļķakmens nosēdumi u.c. . Katru gadu plīst tūkstošiem neaizsargātu ūdens cauruļu. Zinātnieki ir noskaidrojuši šīs problēmas galveno cēloni - tas ir mehāniskas daļiņas, kas nokļūst deramā ūdens cauruļvadu sistēmās. Mehāniskās daļiņas veido elektroķīmiskus savienojumus, kuri izraisa koroziju, rūsas uzkrāšanos un noslāņošanos, kas noved pie plīsuma caurulē. Aizsardzība pret šo problēmu ir ļoti vienkārša – ūdens filtrs.

Uzzini vairāk
Ūdens mīkstināšana

Ūdens, ko piegādā ūdens saimniecības parasti tiek filtrēts un atdzelžot, atbilstoši nomām. Kaļķa daudzumu ūdenī šīs normas nenosaka, jo kaļķis cilvēka organismam nav kaitīgs. Atšķirībā no cilvēka, kaļķis atstāj ļoti nelabvēlīgu iespaidu uz ūdens sildelementiem - tējkannām, kafijas automātiem, boileriem, trauku un veļas mašīnām utt. Kaļķa nosēdumu kārta labi saskatāma arī uz vannas, dušas galviņām un stikla virsmām.

Uzzini vairāk
Cietības monitorings

Nepārtraukta, neķīmiska ūdens cietības kontrole.Šī ir unikāla, videi draudzīga metode ūdens mīkstinātājudarbības nepārtrauktai uzraudzībai un vadībai.

Uzzini vairāk
Elektromagnētiskie atkaļķotāji

Iekārtas paredzēta siltā ūdens un apkures sistēmu kā arī mājsaimniecības iekārtu sildelementu aizsardzībai pret kaļķakmens negatīvo iedarbību. Magnētiskie katlakmens noņemšanas līdzekļi izmanto pastāvīgo magnētu vai elektromagnētu magnētiskās īpašības, lai izmainītu kaļķa struktūru ūdenī. Magnētiskā lauka iedarbībā cauri plūstošajā ūdenī veidojas kaļķakmens kristāli, kas tālāk sistēmā vairs nav spējīgi veidot kaļķakmens nogulšņu slāni. Metodei ir virkne priekšrocību: nav toksiskas iedarbības uz organismu, tās ir ekoloģiska, nav nepieciešams izmantot ķimikālijas un piedevas, nemaina dabiskās ūdens īpašības un sastāvu, nepatērē elektroenerģiju, neprasa nekādu apkopi, samazina mājsaimniecības izmaksas, neliels izmērs un pagarina ierīču darba mūžu

Uzzini vairāk
Aizsardzība pret aļģēm

Aļģes piesārņo ūdeni? Ir risinājums! LG Sonic® Novēršot aļģu, tajā skaitā zilaļģu un bioplēves veidošanos. LG Sonic® var efektīvi samazināt garšas un smakas problēmas dzeramā ūdens attīrīšanas iekārtās.

Uzzini vairāk

Siltumsūkņi

Papildini esošo apkures sistēmu vai uzstādi jaunu gaiss-ūdens siltuma sūkni. Piedāvājam siltuma sūkņus, kas īpaši populāri Skandināvijas valstīs un paredzēti darbam ziemas apstākļos - līdz āra gaisa temperatūrai -25 C.

Uzzini vairāk
Apkures skalošanas sūkņi

Cieta ūdens izmantošana apkures sistēmās rada kaļķakmens (katlakmens) nogulšņu veidošanos visā apkures sistēmā. Apaugums uz cauruļu sieniņām ne tikai samazina ūdens plūsmu, bet darbojas kā ļoti efektīvu siltuma izolators, samazinot apkures sistēmas efektivitāti un palielinot ekspluatācijas izmaksas.

Uzzini vairāk
Apkures sistēmas filtri

SUPAMEG COMPACT filtrs ir izstrādāta, lai aizsargātu apkures sistēmu no kaitīgās dzelzs oksīda un rūsas daļiņām. SUPAMEG COMPACT var uzstādīt pastāvīgi apkures sistēmā vai izmantot kopā ar jauno SUPAFLUSH sistēmas mazgāšanas sūkni. Viegli noņemams magnēts, novēršot tiešu kontaktu ar rokām. Plūsmas dalītāji vai spuras vairāk palielina virsmas laukumu, tādējādi palielinot aizturētā dzelzs oksīda daudzumu . Caurspīdīgs korpuss, ļauj vizuāli novērtēt filtra stāvokli un nepieciešamības gadījumā veikt tīrīšanu. Izmēri: cm 17x12,7. Darba spiediens: 4,50 bar.

Uzzini vairāk

AKTUĀLI

Siltumsūknis gaiss-ūdens

Vai tas ir izdevīgi?

Aizsardzība pret aļģēm!

Kā aizsargāt savu dīķi no aizaugšanas ar aļģēm?

Pašattīroši ūdens filtri

Uzstādīji un aizmirsi! Filtri visu dara paši!

INTERESANTI

Kas jāņem vērā izvēloties siltumsūkni?

Vai nav par mazu?

Hydroflo uzstādīšana

Vai to varu pat?

Uzmanieties Legionella !!!

Kas ir leģionāru slimība?