Traktora īre

Ņem, kāp un brauc

Iekārtas ūdens apgādei

Dzeramā ūdens fiziskai filtrēšanai piedāvājam dažādus filtrus, sākot no visvienkāršākajiem maināmo kartridžu filtriem līdz automātiskajiem pašmazgājošiem filtriem

Ūdens filtrēšana

Kasetņu filtri
M ehānisko filtru mērķis ir kavēt suspendētās (neizšķīdušās) vielas ūdenī, aizsargājot caurules no korozijas, krānus un maisītājus no aizsērēšanas un cilvēka organismu no nevajadzīgām vielām. Šie filtri ir mehāniska barjera svešķermeņiem un nav piemēroti sarežģītākai ūdens attīrīšanai. Filtri nesamazinās dzelzs daudzumu ūdenī vai neaizturēs māla daļiņas un kaļķi, nesamazinās duļķainību, šādām vajadzībām paredzēti dzidrinātāji, mīkstinātāji vai atdzelžotāji. Šo filtru trūkums - jāatslēdz ūdens padeve, kad jāmaina filtra kārtridži!

Jaunās paaudzes maināmo kasetņu filtri

Mehāniskie filtri, mājsaimniecībām un ražošanai: temperatūrām no 1-60 ° C - lieliska filtrēšanas spēja (par 15% un 20% vairāk nekā iepriekšējās paaudzes kasetnēm). Jaunā kasetne izgatavota no kvalitatīvas kokvilnas. Katram filtru izmēram pieejami 6 dažāda tipa kasetnes. Kasetnes kodols 100% bioloģiski sadalās un izgatavots no otrreizējām izejvielām.

Skalojamo kasetņu filtri
P ULL MAX manuālie pašattīrošie filtri aizturēs lielākā daļa no piemaisījumiem ūdenī (smiltis, māla daļiņas uc.), ieteicams tos instalēt visās dzeramā ūdens un sanitārās sistēmas, lai izvairītos no spiediena reduktoru, vārstu un jaucēju bojājumiem.

Vienkārša un ērta lietošana

Piemaisījumi nosēžas PULL MAX filtra kasetnē no kurienes tos viegli un ātri izskalo, izmantojot izplūdes vārstu filtra apakšā.

Polifosfātu filtri
F iltri ar kristāliska polifosfāta pildījumu paredzēti veļas mašīnu un citu mājsaimniecības iekārtu aizsardzībai. Nav paredzēti dzeramā ūdens sistēmām.

Piedāvājam Vācijā ražotus JUDO firmas filtrus.
S ākot ar ekonomisko sēriju, kas domāti nelielu dzīvokļu ūdens attīrīšanai līdz pašattīrošiem filtriem privātmāju vajadzībām, no vienkāršiem filtriem ar rokas skalošanu līdz pilnībā automatizētām filtrēšanas sistēmām rūpniecībai. Visi JUDO filtri ir aprīkoti ar metāla filtra elementu, kurš filtra dzīves laikā, NEKAD NAV JĀMAINA
JUDO-Longlife - Unikāla keramisko vārstu tehnoloģija
T aupītu ūdeni un naudu - gadu no gada. Longlife filtrs samazinās jūsu ūdens patēriņu, izmantojot iebūvēto spiediena reduktoru. Spiediena reduktoru var ieregulēt vajadzīgā līmenī, tas kompensē arī spiediena svārstības piegādes tīklā, tādējādi nodrošinot pastāvīgu spiedienu jūsu mājas ūdens sistēmā un pagarinot sadzīves tehnikas daba mūžu. Filtrā uzkrātos netīrumus izskalo, neatslēdzot ūdens padevi, vienkārši pagriežot filtra korpusu.

Pie ikdienas ūdens patēriņa ~ 140 litru vienai personai, četru cilvēku ģimene kopā patērē ~ 200 m³ dzeramā ūdens gadā. Jūs nepamanīsiet, ja Longlife filtrs samazinās ūdens spiedienu no 6 līdz 4 bar, bet ietaupījums būs 15% apmērā. Ņemot vērā, ka ūdens m³ cena ar katru dienu aug (ieskaitot maksu par notekūdeņiem), filtra uzstādīšana var atmaksāties gada laikā.

Automātiskie filtri
F iltrā izmantota divpakāpju filtrēšanas sistēma. Ūdens plūst cauri smalkajam filtram no ārpuses uz iekšu. Atfiltrētie netīrumi paliek sieta virspusē, tos var redzēt no ārpuses caur caurspīdīgo filtra korpusu.

JUDO SPEEDYMAT

Šo filtru var "uzstādīt un aizmirst", tas izskalos sietu automātiski, atkarībā no izvēlētā tīrīšanas intervāla (dienas, nedēļas, mēneši), ja nepieciešams to var izskalot manuāli, uz brīdi atvienojot barošanas avotu.

JUDO PROFiMAT-PLUS Automatic Flushable Return Protection Filter
P ROFI-PLUS ar sudrabu pārklātais siets tiek mazgāts izmantojot patentētu rotējošo vērstu sistēmu. Skalošanas laikā, nelielas sprauslas ar tīra ūdens strūklu izmazgā sietu pretējā ūdens plūšanas virzienā, bet skalošana atlikumi tiek novadīti kanalizācijā. Šī ir vismodernākā skalošanas sistēma, kuru var piedāvāt tikai JUDO

Automātiskā tīrīšana tiek veikta, izmantojot sprauslu rotācijas metodi. Griežoties pretēji pulksteņa rādītāju virzienam, sprauslas rotēt ap smalko sieta filtru pa spirāli. Sprauslas virzās augšup ar katru apgriezienu kamēr visa filtra virsma ir tīra. Tajā pašā laikā, skalošanas vārsts filtra apakšā atveras, ļaujot izplūst noskalotajām nogulsnēm. Šī procesa laikā, ūdens plūst no iekšpuses uz ārpusi caur sietu, noskalojot netīrumu daļiņas. Sasniedzot augšējo punktu, filtra tīrīšanas sprauslas sāk virzīties uz leju un tā turpina līdz filtrs ir tīrs. Skalošanas procesa laikā, sprauslas ne tikai tīrīt sieta virsmu, bet arī caurspīdīgo filtra korpusu, izmantojot gumijas slotiņu ārējā malā.

Rūpnieciskie ūdens filtri
A utomātiskie, pašattīrošie filtri ir izstrādāts un apstiprināti saskaņā ar DIN 19632 prasībām mehāniskiem filtriem, ko izmanto dzeramajam ūdenim. Tie atbilst dzeramā ūdens apgādes sistēmu tehniskajiem noteikumiem. Ņemot vērā lielo filtrēšanas elementa laukumu, šie filtrs ir piemēroti rūpniecības vajadzībām, pat ūdenim ar paaugstinātu cieto piemaisījumu daudzumu.
JUDO FiMAT
A utomātisks, pašattīrošs filtrs piemēroti rūpniecības vajadzībām.

JUDO FiMAT filtrs atfiltrē gan rupjos, gan smalkos mehāniskos piemaisījumus, kas cirkulējot aukstā ūdens un siltā ūdens apgādes sistēmās, izraisa noslāņošanos un koroziju. JUDO FiMAT filtrā ūdens plūst no ārpuses uz iekšu, tādējādi filtra aizsērēšanas pakāpi var novērtēt no ārpuses. Filtru var izmazgāt nesamazinot caurplūdi un neapturot ražošanu.

JRSF-A/T DN 125 - 200
F iltram ir divi nekustīgi filtra elementi, caur kuriem ūdens plūst pārmaiņus. Filtra mazgāšana tiek panākta mainot ūdens plūsmas virzienu, vispirms caur vienu filtra elementu, tad caur otru. Filtra mazgāšanai izmantotais ūdens kopā ar atfiltrētajiem piemaisījumiem nonāk kanalizācijas sistēmā.

Filtra mazgāšanas lakā nesamazinās ūdens caurplūde un nav jāaptur ražošana. Automātisko mazgāšanas ciklu var ieregulēt ar taimeri. Manuāli mazgāšanas laiku var iestatīt uz noteiktu datumu.

Ūdens mīkstināšana

Ūdens mīkstināšanas iekārtas - jonu apmaiņas filtri
P iedāvājam uzstādīt jaunas ūdens mīkstināšanas iekārtas, kā arī esošo iekārtu apkopi un remontu. Ja esat izlēmuši cīnīties ar cieta ūdens problēmām ķīmiskā ceļā, piedāvājam uzstādīt pavisam nelielas iekārtas ūdens atkaļķošanai. Šīs iekārtas darbojas pilnīgi automātiski, reģenerācijas un skalošanas intervālu izvēlas atkarībā no ūdens cietības un izvēlētās iekārtas izmēra. Parasti iekārtas izvēlas, lai tās skalotos aptuveni reizi piecās dienās. Pildmateriāls (sveķi) kalpo vidēji no 5 līdz 10 gadiem, atkarībā no ūdenī esošā kaļķa daudzuma un ūdens patēriņa. Jo piemaisījumu mazāk, jo ilgāks ir pildmateriāla kalpošanas laiks. Skalošanas laiks parasti tiek ieprogrammēts naktī. Vienā skalošanas reizē tiks patērēts aptuveni 30-50 litri ūdens un 2.5 līdz 3 kg sāls. Skalošanas laikā neattīrītais ūdens patērētājiem netiek padots.
Mīkstinātāju tehniskās apkopes
L ai ūdens mīkstinātājs darbotos efektīvi, tam regulāri jāveic tehniskās apkopes. Vecā tipa galvām vārstu apkope jāveic vismaz divas reizes gadā, jaunā tipa galvām var retāk. Kad iekārta savu laiku ir nokalpojusi, varam piedāvāt uzstādīt jaunu iekārtu vai nomainīt tikai veco galvu pret jaunu. Lai palielinātu attīrīšanas efektu un aizsargātu mīkstinātāju no ūdens vadā esošiem piemaisījumiem, ieteicams pirms mīkstinātāja uzstādīt rupjo ūdens filtru.

Ūdens mīkstinātāju remonts

Cietības monitorings

Nepārtraukta ūdens kvalitātes kontrole
I ekārtas paredzētas elektrovadītspējas, pH, O2 kā arī kopējās cietības nepārtrauktai kontrolei. Iekārtā netiek izmantoti ķīmiskie reaģenti, tikai elektriski sensori.
Tvaika katlu vadība
T vaika un karstā ūdens sagatavošana var būt viens no uzņēmuma vājajiem punktiem, kas veido ievērojamu daudzumu izmaksu. Šis ir efektīvs veids kā ietaupīt - OFS iekārtas analizē kontrolē un vada katla darbību, lai iegūtu optimālo enerģijas patēriņu, tādējādi ietaupot katla darbības izmaksas līdz pat 10%. Lai izvairītos no katla korozijas, padeves ūdenim tiek pievienoti reaģenti. Pateicoties šī procesa pilnīgai automatizācijai, šī reaģenta daudzums var tikt samazināts par 60%. Iekārtas darbība ir pārbaudīta un sertificēta TÜV (Technical Supervision Association).
Ūdens mīkstinātāju kontrole
V ai pie liela mīkstināta ūdens patēriņa ir iespējams samazināt izmaksas? Protams, ka ir! OFS iekārtas palīdzēs! Atkarībā no Softcontrol iekārtas modeļa, tā var signalizēt par problēmu, nosūtīt mīkstinātājam komandu uzsākt reģenerācijas ciklu vai pilnībā vadīt mīkstinātāja darbību (piemēram SIATA control valve V 250 or FLECK 9100).

 • Iekārtas izmanto videi draudzīgas metodes
  Nav nepieciešami ķīmiskie reaģenti.

 • Iekārtas ir ekoloģiskas un ekonomiskas.

 • Iekārtas var uzstādīt uz jauna vai esoša jonu apmaiņas filtra - ūdens mīkstinātāja.

 • Viegla uzstādīšana, praktiski nav nepieciešama apkalpošana.

 • Sistēma ne tikai uzrauga ūdens cietību, bet arī kalibrē sensoru un savlaicīgi signalizē, ja nepieciešama sensora maiņa.Vairāk informācijas ražotāja - OFS - mājas lapā

Elektromagnētiskie atkaļķotāji

Kas tas ir?
I erīces paredzētas siltā ūdens un apkures sistēmu kā arī mājsaimniecības iekārtu sildelementu aizsardzībai pret kaļķakmens negatīvo iedarbību. Iekārta rada spēcīgu, pastāvīgu vai mainīgu elektrisko lauku visā ūdensvada sistēmā gan ūdens plūšanas virzienā, gan pret plūsmu. Iekārta neizmanto ķīmiskus līdzekļus un nemaina ūdens sastāvu. Iekārta darbojas 24 stundas diennaktī, aizsardzība tiek nodrošināta pat brīžos kad nav ūdens patēriņa un ūdens plūsmas. Piedāvājam divu veida iekārtas ar pastāvīgā magnēta vai mainīga elektriskā lauka iedarbību. Iekārtas atšķiras gan pēc iedarbības veida, gan uzstādīšanas metodēm.
Elektromagnētiskais atkaļķotājs HydroFlow - tas ir vienkārši
V airs nekādu aizsērējušu cauruļu, boileru, veļas mašīnu vai ūdens sistēmu. Pati vienkāršība, viena iekārta visu izmēru mājsaimniecības caurulēm.

HS 38 darbībā

Ieguvumi un priekšrocības:

 • Viegli uzstādāms.
 • Nav vajadzīga sistēmas skalošana pirms uzstādīšanas.
 • Nekāda apkope vai ķīmiskie reaģenti darbības laikā - vienkārši uzstādiet un aizmirstiet.
 • Darbojas gan ūdens tecēšanas virzienā gan pret to un pat tad kad ūdens neplūst.
 • Zemas iekārtas uzturēšanas izmaksas - mazāk par Eur 1 gadā.
 • Samazina siltumenerģijas un karstā ūdens ražošanas izmaksas - Ātri sevi atpelna uz ietaupītā kurināmā/ elektroenerģijas izmaksām.
 • Pagarina darba mūžu visai cauruļvadu un apkures sistēmai.
 • Pagarina darba mūžu sildelementiem.
 • 3 gadu garantija.

Rūpnieciskie atkaļķotāji - aizsargā un ietaupa!
R ūpnieciskie - (C sērijas) modeļi tiek izmantoti liela apjoma ūdens atkaļķošanai. Šīs iekārtas ir paredzētas siltummaiņiem, lieliem apkures un tvaiku katliem vai dzesētājiem. Iekārtas uzstādīšana ir ļoti vienkārša, caurules nav nepieciešams vienot vaļā vai griezt, nav nepieciešama arī spoļu uztīšana.

 • Viegli uzstādāms
 • Nav vairs vajadzīga ķīmija, lai attīrītu visu sistēmu no katlakmens.
 • Nekāda apkope vai ķīmiskie reaģenti darbības laikā.
 • Darbojas gan ūdens tecēšanas virzienā gan pret to un pat tad kad ūdens neplūst.
 • Zemas iekārtas uzturēšanas izmaksas.
 • Samazina siltumenerģijas un karstā ūdens ražošanas izmaksas - Ātri sevi atpelna uz ietaupītā kurināmā/ elektroenerģijas izmaksām.
 • Pagarina darbības mūžu visai cauruļvadu un apkures sistēmai.
 • 3 gadu garantija.
Šīs sērijas iekārtas var uzstādīt uz caurulēm ar diametru no 30mm līdz 200mm. Uzstādīšana ir īpaši vigla - iekārta vienkārši tiek piestiprināta pie caurules un pieslēgta elektrobarošanai.

Aizsardzība pret kaļķakmeni

Magnētiskie atkaļķotāji

Visa veida boileriem
M agnētiskie atkaļķotāji DIMA L un DIMA XCAL ir paredzēti visu veidu katlu un sildelementu aizsardzībai. Iekārta aizņem ļoti maz vietas un ir vienkārši uzstādāmā ar saskrūve palīdzību.

Aizsardzība pret aļģēm

LG Sonic® iekārta ūdenstilpņu aizsardzībai
L G Sonic® novērš aļģu, tajā skaitā zilaļģu un bioplēves veidošanos dīķos ezeros, kā arī mākslīgās ūdens krātuvēs. LG Sonic® var efektīvi samazināt garšas un smakas problēmas dzeramā ūdens attīrīšanas iekārtās. Parasti tiek izmantotas viesu namu vai golfa klubu dīķu aizsardzībai, bet var tikt izmantot arī privātos zivju dīķos un rūpnieciskās ūdens krātuvēs.
D zeramā ūdens attīrīšanas iekārtu efektivitāti ietekmē sākotnējais ūdens piesārņojums. Sīkalģu un bioplēves veidošanās ūdenī pirms ūdens attīrīšanas iekārtām var izraisīt dažādas problēmas ūdens attīrīšanas procesa laikā. Rezultātā ūdenim var parādīties nepatīkama smarža un garša. Aļģu, zilaļģu un baktēriju augšana ūdens uzglabāšanas rezervuāros noved pie papildus ķīmisko vielu un dezinfekcijas līdzekļu lietošanas, kas savukārt palielina risku, ka ūdenī veidosies cilvēka organismam bīstamas vielas, tādas kā THM (trihalometāns). Vēl viena problēma ir toksisko zilaļģu augšana atklātos ūdens ņemšanas rezervuāros. Šie mikroorganismi piedod ūdenim nepatīkamu "zemes" garšu.
Mūsu piedāvātie risinājumi dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošanai
A izsargājiet smilšu filtrus. Smilšu filtru efektivitāte samazinās ja ūdenī veidojas aļģes, bioplēve vai citi mikroorganismi. LG Sonic® iekārta ievietota atklātā smilšu filtrā, efektīvi samazina šo mikroorganismu veidošanos un uzlabo filtru efektivitāti.

LG Sonic® uzstāda smilšu filtra rezervuāra stūrī. Ultraskaņas no LG Sonic® iekārtas ietekmē filtra ūdens virsmu, bet nevar ietekmēt smilšu slāni. Aļģu šūnas, kas nokļuvušas filtros, bet nevar tikt tiem cauri, turpina augt, pārtiekot no barības vielām, kas tiek piegādātas ar ūdeni. LG Sonic® novērš šo šūnu turpmāku augšanu, tādējādi samazinot filtra aizsērēšanas iespēju un to apkopju biežumu.

A izsargā ūdens nostādināšanas un dzidrināšanas iekārtas. Aļģes, kuras izaug ūdens nostādinātājos var nonākt filtros, samazinot filtrējošas virsmas laukumu un radīt aizsprostojumus filtros. LG Sonic® iekārta novērš aļģu veidošanos nostādinātājos un dzidrināšanas iekārtās.

Nostādinātājos izaugušās aļģes regulāri jātīra, lai novērstu to iekļūšanu filtros. LG Sonic® novērš aļģu veidošanos uz nostādināšanas un dzidrināšanas iekārtu sietiem un sienām. Rezultātā samazinās bio-korozija, uzturēšanas izmaksas, bet attrīšanas iekārtu efektivitāte pieaug.

U zlabot koagulāciju un flokulāciju. Ultraskaņas viļņi ko rada LG Sonic® iekārta koagulācijas un flokulācijas procesā uzlabo daļiņu savstarpējo sasaistīšanos.

LG Sonic® ultraskaņa uzlabo mijiedarbība starp koagulantu un ūdenī esošām daļiņām. Tas tiek panākts samazinot izšķīdušo daļiņu izmēru, tādējādi palielinot reakcijas virsmas laukumu. LG Sonic® var ievietot tieši baseinā, kur tiek pievienots koagulants. Līdzīgs efektivitātes pieaugums vērojams arī izmantojot citas ķīmiskās vielas, piemēram, hloru.

Lai sasniegtu labāku rezultātu LG Sonic® jāuzstāda vietās, kur aļģes sākt veidoties!
V iena no LG Sonic® tehnoloģijas priekšrocībām - tā nomāc jaunu aļģu augšanu, nevis cīnās ar sekām - esošo aļģu nogalināšanu. Tādēļ LG Sonic® izmantošana pazemina bioķīmiskais skābekļa patēriņa (BSP5) līmenī. Lai iegūtu labākus rezultātus no LG Sonic® iekārtas, ir svarīgi, to uzstādīt vietā kur aļģes sāk augt. Tas var būt ūdens rezervuārs, nostādināšanas un dzidrināšanas iekārta, smilšu filtrs vai ūdens uzglabāšanas rezervuārs.

Aizsardzība pret aļģēm