Traktora īre

Ņem, kāp un brauc

Iekārtas siltumapgādei

Siltuma enerģijas cena ar katru gadu pieaug. Samazini apkures izmaksas izmantojot mūsdienīgas iekārtas. Jūsu esošais apkures katls var palikt kā papildus siltuma avots īpaši aukstās dienās. Mūsu piedāvātie siltuma sūkņi ar augstu lietderības koeficientu (COP 4.2 - 5) nodrošinās ekonomiju pat salīdzinot ar granulu katlu, elektriskos un gāzes apkures katlus pārspējot turpat vai divreiz. Lai apkures sistēma darbotos ekonomiski tā regulāri jāapkopj. Piedāvājam iekārtas apkures sistēmas uzturēšanai.

Siltumsūkņi

Samaziniet apkures izmaksas, pievienojot siltumsūkni esošajai apkures sistēmai.
N eizmetiet veco apkures katlu, paturiet to kā jūsu jaunās apkures sistēmas rezerves siltuma avotu sevišķi aukstām dienām. Siltumsūkņi ir paredzēti savienošanai ar esošo apkures sistēmu, nepieciešamības gadījumā iebūvēts sildītājs papildinās siltuma sūkņa doto siltumu. Iekšējā daļa ir moderna un kompakta kas ļauj uzstādīt to pat ļoti ierobežotā platībā. Iekšējā daļa sastāv no cirkulācijas sūkņa, siltummaiņa un vadības bloka. Sistēma aprīkota ar 3 kW elektrisko sildelementu īpaši aukstām dienām.

 • 1

  Automātiski atsāk darbu pēc elektroenerģijas pārtraukuma

 • 2

  Darbojas līdz āra gaisa temperatūra ir zem –25°C

 • 3

  Panasonic invertora kompresors

 • 4

  Saprātīga cena un īss atmaksāšanās laiks

 • 5

  Ārējā daļa ar nanopārklājumu

 • 6

  Iebūvēts 3 kW sildītājs un ārējā siltuma avota vadības bloks

 • 7

  Apvienojams ar esošo apkures sistēmu

Piedāvājam divu tehnoloģiju siltumsūkņus
S iltumsūknis gaiss-gaiss - āra gaisa siltums tiek atdots iekštelpu gaisam un tehnoloģija - gaiss-ūdens, kad āra gaisa siltums tiek atdots apkures sistēmas ūdenim

Ārējā daļai nano-pārklājums un kvalitatīva atkausēšanas tehnoloģija.

Lielais gaisa daudzums, kas cirkulējot ārējā iekārtā atdod savu siltumu tādējādi radot apledojumu. Atkausēšanas programma atkausē ledu tikai tad kad tas ir nepieciešams un tikai tik ilgi cik nepieciešams, ņemot vērā iepriekšējā cikla pieredzi.

Ārējā iekārta ir pārklāta ar nano materiālu, kas novērš ledus veidošanos un tādējādi palielina iekārtas efektivitāti.

Gaiss-ūdens
S iltumsūknis gaiss-ūdens pieejams divās konstrukcijās: ar tiešu pieslēgumu apkures sistēmai AWH un ar pieslēgumu caur siltuma akumulēšanas tvertni - AWT. Iekārtas paredzētas ziemeļu klimatam. Dalītā sistēma, atšķirībā no monobloka, nodrošina, ka siltumapmaiņa ar apkures sistēmu notiek iekštelpās, ārpusē cirkulē tikai dzesēšanas šķidrums. Arējā daļa ir papildus aprīkota ar pretapledojuma sistēmu. Pateicoties invertora vadības sistēmai siltumsūknis strādā optimālā režīmā atkarībā no ieregulētās un āra gaisa temperatūras.
Gaiss - ūdens siltumsūknis ar tiešu pieslēgumu apkurei
I ekārta paredzēta ziemeļu klimatam. Dalītā sistēma, atšķirībā no monobloka, nodrošina, ka siltumapmaiņa ar apkures sistēmu notiek iekštelpās, ārpusē cirkulē tikai dzesēšanas šķidrums. Arējā daļa ir papildus aprīkota ar pretapledojuma sistēmu. Pateicoties invertora vadības sistēmai siltumsūknis strādā optimālā režīmā atkarībā no ieregulētās un āra gaisa temperatūras.

Siltumsūknis sastāv no:

 • ārējās iekārtas, kas aprīkota ar kvalitatīvu Panasonic kompresoru,
 • iekšējās iekārtas, kurā ietilpst siltummainis, 3 kW sildelements, cirlulācijas sūknis un vadības bloks,kā arī no
 • abas iekārtas savienojošām caurulēm.

5 paaudzes (V5) gaiss-ūdens tipa siltuma sūknis ar akumulācijas tvertni
M odelis AWT (Air-Water-Tank) ir paredzēts lai aizstātu esošo apkures katlu vai elektriskās apkures sistēmu ar mūsdienīgu, videi draudzīgu, ekonomisku apkures veidu - siltumsūkni. Siltumsūknis pieejams divās versijās: ar 6kw jaudu - AWT 6kW-V5 un 11 kW AWT 11kW-V5 Sistēmas iekšējā daļa ir tikai 60 cm plata, tā lieliski iederēsies jebkurā modernā mājoklī. Visi pievienojumi ir novietoti augšpusē, kas atvieglo uzstādīšanu un piešķir iekārtai elegantāku izskatu. Lai samazinātu siltuma zudumus tvertne ir izolēta ar poliuretāna putu slāni. Pēc apkures sezonas beigām siltumsūknis nodrošinās māju ar lētu karsto ūdeni.

AWT 6kW

Iekšējā daļā iebūvēta 200l ūdens tvertne, kas aprīkota ar papildus elektriskos sildelementu, siltummaiņiem karstam ūdenim un apkurei kā arī ar vadības bloku un cirkulācijas sūkni.

Šī sistēma var nodrošināt ar salīdzinoši lētu silto ūdeni un apkuri privātmāju vai dzīvokli. Ir iespējams pieslēgt pie centrālās apkures sistēmas.

Efektīvs 5,5 kW gaiss-gaiss siltumsūknis ar mūsdienīgu, neitrālu dizainu
S iltumsūknis īpaši izstrādāts skarbam ziemeļvalstu klimatam. Siltumsūknis saražos pietiekoši daudz siltuma un samazinās apkures izmaksas pat ļoti aukstā ziemā. Siltumsūknis ir apgādāts ar Panasonic mainīga ātruma kompresoru, tādējādi sūknis neizlieto vairāk enerģijas, nekā ir nepieciešams, lai sasniegtu vēlamo telpas temperatūru.

 • Darba temperatūra līdz -25°C

 • Zems trokšņa līmenis

 • Izmanto apkurei/dzesēšanai/mitruma samazināšanai

 • Automātiski atsāk darbu pēc strāvas pārrāvuma

 • Enerģijas klase A

 • Efektivitātes koeficients COP 4.5

Apkures skalošanas sūkņi

Skalošanas sūkņi
C ieta ūdens izmantošana apkures sistēmās rada kaļķakmens (katlakmens) nogulšņu veidošanos visā apkures sistēmā. Apaugums uz cauruļu sieniņām ne tikai samazina ūdens plūsmu, bet darbojas kā ļoti efektīvu siltuma izolators, samazinot apkures sistēmas efektivitāti un palielinot ekspluatācijas izmaksas. Katlakmens kārta var izraisīt sildelementu lokālu pārkaršanu un priekšlaicīgus bojājumus. Īpaši iesakām izskalot apkures sistēmu pirms jauna katla vai boilera uzstādīšanas, tas novērsīs iespējamās problēmas nākotnē. Katrā apkures sistēmā atrodami nosēdumi un korozijas paliekas, pat ja tās vēl nav sevi parādījušas cirkulācijas problēmu vai plīsumu veidā. Pēc pievienošanas nosēdumi pārvietosies uz jauno iekārtu, nosēdīsies siltummainī, izraisīs trokšņus sistēmā, samazinās efektivitāti un smagākos gadījumos var sabojāt jauno katlu. Mūsdienīgie, efektīvie un kompaktie apkures katli, kas izstrādātas, lai samazinātu kurināmā izmaksas un piesārņojumu, ir jūtīgāki pret problēmām, ko rada nosēdumi apkures sistēmas ūdenī.
P iedāvājam AQUAMAX® (Itālija) atkaļķošanas iekārtas, kas paredzētas sildīšanas un dzesēšanas sistēmu atkaļķošanai un ķīmiskai tīrīšanai. Var izmantot apkures katlu, boileru, gāzes katlu, silto grīdu, siltummaiņu, radiatoru, kā arī jebkuru iekārtu, kurā notiek ūdens cirkulācija atkaļķošanai, sākot no vienkāršākā radiatora līdz sinhrociklofazatronam. Iekārta sastāv no skābes izturīga sūkņa, tvertnes, plūsmas dalītāja un cauruļu komplekta. Iekārta ir viegli pārvietojama un droša pret ķīmisko skalošanas līdzekļu noplūdēm darba laikā. Iekārta aprīkota ar vārstu, kas ļauj mainīt plūsmas virzienu skalošanas laikā, tādējādi uzlabojot skalošanas efektivitāti un samazinot skalošanai nepieciešamo laiku.

SUPAFLUSH sūknis spēj radīt 2 bāru spiedienu un vienlaicīgi var efektīvi skalot līdz 20 radiatoriem.
Darba šķidruma temperatūra līdz 55 C°.
Sūknis aprīkots ar daudzfunkcionālu vārstu un tīra ūdens padeves vārstu, transportēšanas somu ar plecu siksnu un pēc izvēles dažādi papildus piederumi.
Sūkni papildus var aprīkot ar liela diametra "kāpņu" tipa riteņiem un noliecamu rokturi.

Jaunā EVOLUTION sērija
E VOLUTION SĒRIJA: jaunie atkaļķošanas sūkņu modeļi. Visi Evolution sērijas sūkņi ir aprīkoti ar īpašu hermētisku vāku (AQUAMAX patents) no triecienizturīgas un ķīmiski noturīgas plastmasas. Hermētiskais vāks novērš ķīmisko vielu un reakcijas produktu iztvaikošanu darba laikā, tādējādi aizsargājot metāliskās virmas (transportlīdzekļus, iekārtas , cauruļvadus utt.) Vākā nostiprināts arī sūkņa korpuss, caurules un plūsmas dalītājs (vārsts), padarot sūkni kompaktu un viegli transportējamu.Visi Evolution sērijas sūkņi ir aprīkoti ar jauno POWERFLUX plūsmas dalītāju. EVOLUTION - nepārspējama jauda, drošība un uzticamība.

Modelis Tilpums
(l)
Spiediens
(bar)
PLūsma
(m³/h)
Jauda
(W)

Evolution 10

10 1 2600 135

Evolution 20

20 1 2600 135

Evolution 20T

20 2 5400 330

Evolution 40

40 2 5400 330

Apkures sistēmas filtri

Aquamax magnētiskie apkures filtri
F iltrs aprīkots ar 12000 gausu magnētu. Izmērs mm 124x253. Ārēji noņemams magnēts, novēršot tiešu kontaktu ar rokām. Filtra mazgāšanai paredzēts vārsts netīrā ūdens novadīšanai kanalizācijā. Caurspīdīgs korpuss, ļauj vizuāli novērtēt filtra stāvokli un kontrolēt skalošanas procesu.